Nahajate se:
Domov Organi občine Občinski svet KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik, Miran PUŠNIK
  • član, Andraž Koželnik
  • član, Drago Selič

Mandatno obdobje 2018 do 2022

12.02.2020 ob 07.30
03.02.2020 ob 23.59
28.11.2019 ob 08.30
05.06.2019 ob 17.35
21.05.2019 ob 07.00
04.01.2019 ob 07.30

Mandatno obdobje 2014 do 2018